Privatumo politika

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja tinklapio WWW.MORODESIGN.LT (toliau – žiniatinklio svetainė) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką.
  1.2 WWW.MORODESIGN.LT gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos WWW.MORODESIGN.LT žiniatinklio svetainėje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.
  1.3 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų.
 2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS
  2.1 WWW.MORODESIGN.LT žiniatinklio svetainėje tvarkomi tik tie duomenys, kuriuos savarankiškai pateikėte susisiekdami nurodytu el. paštu kontaktų skiltyje. Neteiksime asmens duomenų tretiesiems asmenims, be asmens raštiško sutikimo.
 3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA
  3.1 Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, WWW.MORODESIGN.LT žiniatinklio svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją; renkant svetainės lankomumo statistiką.
  3.2 Atidarydami WWW.MORODESIGN.LT tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.
  3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu AllAboutCookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
 4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
  4.1 Tolimesnis naudojimasis WWW.MORODESIGN.LT tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.
  4.2 WWW.MORODESIGN.LT turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.